İnstagram Düşmeyen Takipçi Faydaları Nelerdir?

İnstagram Düşmeyen Takipçi Faydaları Nelerdir?

İnstagram Düşmeyen Takipçi Faydaları Nelerdir?

İnstagram Düşmeyen Takipçi Faydaları Nelerdir?

İnstagram Düşmeyen Takipçi Faydaları Nelerdir?

Instagram'da takipçi ve beğeni arttırma hizmetlerinden herhangi birini satın aldıktan sonra insanların sık sık karşılaştığı sorunlardan biri de bu süreçte takipçi sayısının azalması yada düşüş yaşanmasıdır. Instagram'da düşmeyen takipçi  kazanmak için güvenilir ve profesyonel destek sunan firmaların seçimine dikkat etmek gerekirken satın alınan hizmetlerin de organik ve kaliteli olması gerekiyor. Instagram takipçi satın al seçenekleri genellikle özelliklerine göre farklı sınıflara ayrılmaktadır. Organik türk takipçiler, instagram ucuz ve gerçek takipçiler, instagram düşmeyen takipçiler.

Instagram Düşmeyen Takipçi  Hizmetimiz gönderildikten sonra düşüşlere karşı Ömür Boyu garantilidir. Herhangi bir düşüş durumunda ekibimizi bilgilendirirseniz size düşen miktar kadar takipçi göndeririz.

Burn Medya ekibi olarak web sitemizde Instagram Türk takipçi satın al ve gerçek takipçi satın al gibi seçenekler var. Bu seçenekler arasında kullanıcılara en büyük avantajı sağlayan ve işletme hesabının veya kişisel profillerin daha geniş bir kitle tarafından tanınmasını sağlayan fırsat hiç şüphesiz organik, düşmeyen ve gerçek takipçi kazanma fırsatlarından yararlanmak olacaktır. Ayrıca markaların globalleşmesi için ve prestij kazanabilmeniz için sadece takipçi satın almak da yeterli olmayacaktır. Instagram'da büyük gelir elde etmek isteyenler de Instagram beğeni satın al seçeneklerini kullanmalıdır. Böylece gönderileriniz insanların keşfet bölümüne düşerek çok daha geniş ve organik kitlelere ulaşması kaçınılmaz hale gelecektir.

Kalıcı Ve Garantili Mavi Tik Hizmeti!

Meta Mavi Tik işlem ücreti tek seferlik 10.000 TL'dir.

 

Mavi Tik Meta Verified yöntemiyle alınmaktadır, aylık 349 TL Instagram'a abonelik şeklinde ödemesi bulunmaktadır.

 

Sadece Kişisel Hesaplara alınabilir, Şirket hesaplarına ve işletme hesaplarına alınamaz.( İstisna olan şirket hesapları olabilir )

 

Mevcut hesabınıza tik alınmaz, sizin adınıza sağlanacak olan hesaba, seçeceğiniz kullanıcı adı ile açılır, sizin bilgileriniz ile açılır.

 

İsim Soyisim kimlikte yazıldığı gibi olmalıdır.(Kullanıcı adınızı istediğiniz gibi seçebilirsiniz.)